Teslimat ve İade

Ürünlerin kargoya verilme süresi stoklarımızda olan ürünler için 2-3 iş günüdür. 
Stoklarımızda olmayan ürünlerin üretim süreci için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Anlaşmalı firmamız Mng Kargo'dur.Mng Kargo ile SMS haberli olarak ürünler güvenli bir şekilde elinize ulaştırılacaktır. 
Kargo takip numaranız mail olarak siparişiniz sonrasında iletilecektir. 
Paketiniz kargo firması tarafından size ulaştırıldığında lütfen görevlinin önünde ürünü inceleyip teslim alınız. Ürünün hasarlı/eksik olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz. Paketiniz açık, yırtık ya da hasarlı gelmesi halinde teslim almayınız. Aksi takdirde sorumluluk alıcıya ait olacaktır. 
Siparişini teslim aldıktan sonra, cayma hakkını kullanarak iade etmek isteyen kullanıcılar, “ürün iade prosedürü”ne tabidir. siparişler 7 (yedi) iş günü içerisinde iade edebilir. 
İptal etmek için göndereceğiniz e-postada, ürün adı ve iade etme sebebi belirtilmelidir. Looqatme mail hesaplarından iade edebileceğinize dair onay mesajı almadan, siparişinizi iade etmemelisiniz. 
Ürünün iade edilebilmesi için, tahrip edilmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekir. iade kapsamı dışındaki ürünler; 
a) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmeleri. 
b) Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallara ilişkin sözleşmeler. 
c) Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmeler. 
ç) Tüketici tarafından ambalajının açılmış olması şartıyla, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler. 
d) Gazete, dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler. 
e) Bahis ve piyangoya ilişkin hizmetlerin ifasına ilişkin sözleşmeler. 
f) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler. 
g) İndirim kampanyası söz konusu olan tüm satışlar. Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
Tüketici Kanunu’na göre, “sebep göstermeden cayma hakkı” ürünü teslim aldığınız ilk yedi iş günü içerisinde geçerlidir. 
Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 
Sebep göstermeden cayma hakkını kullanarak gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları size aittir. 
İade ürün bedeliniz, iade ettiğiniz ürün depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra beş gün içinde bankanıza yatırılır. 
Satın aldığınız ürünü teslim aldıktan sonra değiştirme için yedi gün içinde bizimle iletişime geçmelisiniz. 
İade ve değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

info@looqatme.com

@looqatme

© 2020 by Cocco Official

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram
  • Pinterest Sosyal Simge
0