İADE ŞARTLARI

1) SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM?


O severek aldığın ürünle şimdi ayrılık zamanı mı? Bu bizi çok üzdü! Yine de seni daha mutlu edebilmek için 7 gün içerisinde kutu ve ambalajı ile birlikte siparişini iptal edebilirsin. Siparişini iptal ettiğin taktirde ücretini bankanın iade koşulları çerçevesinde alışveriş yaptığı kartına iade edebiliriz. İade süresi sipariş verdiğin tarih ile bize kargonuzun ulaştığı tarih aralığını kapsamaktadır.

2) İADE GÖNDERİMİ ÜCRETSİZ MİDİR?


Bir iyi birde kötü haberimiz var: İyi haber;Yurtiçi kargo aracılığı ile 328806634 gönderi numarasını kullanarak iade adresine gönderebilirsin.Kötü haber; diğer kargolar ile gönderilen iadelerin
gönderim ücretleri Looqatme  tarafından karşılanmamaktadır.

3) ÜRÜN İADESİNİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİRİM?


Bunu sizin için elimizden geldiğince kolaylaştırdık. Ürünün kullanılmamış ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gereklidir. Kampanyalarımızdan faydalanarak aldığınız ürünlerin iadesi, kampanya şartları bozulduğu takdirde standart ücret üzerinden değerlendirelecektir. Kampanyadan aldığınız ürünlerin iadesi için 533 362 5073 numaralı whatsapp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. *İade süreniz fatura kesim tarihi itibari ile 7 gündür.
*Ürünleriniz iade depomuza ulaştıktan sonra standart prosedürler uygulanır ve ücret iadeleriniz bankanıza aktarılır. *İade ürünleriniz bize ulaştıktan sonra 2 gün içersinde ücret iadesi gerçekleşir. Bankanıza bağlı olarak 3 ile 5 iş günü içersinde hesabınıza aktarımı sağlanır.
*Sadece aşağıdaki adresimize iade kabul etmekteyiz. Bu adres dışında gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

 

Iade adresimiz: Telli kavak sokak tellikavak apt no 40 d 26 erenköy kadıköy istanbul

4) PEKİ İADE ETMEK İSTEDİĞİMİ ÜRÜNÜ BAŞKA BİRİNE HEDİYE GÖNDEREBİLİR MİYİM?

İşte kadın gücü bu! Paylaşmayı her zaman destekliyoruz. Yapman gereken tek şey 
WhatsApp Destek hattımızdan (05333625073) ya da email ile (info@looqatme.com) yeni teslimat adresini. iletmen yeterli.